Penis čerpadla

Definice

Penis Čerpadlo je jednou z mála možností léčby erektilní dysfunkce, neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci dostatečnou k sexu. Penis čerpadlo se skládá z plastové trubky, které se hodí na penisu, ruku nebo akumulátorový čerpadla připojena k trubce, a kapely, které se hodí kolem základu penisu, jakmile je vzpřímený (zúžení kroužek). Penis čerpadlo je někdy nazýván vakuové pumpy nebo vakuového konstrikci zařízení.

Viz také

Proč se to dělá

Erektilní dysfunkce je častým problémem, zejména po operaci prostaty a u starších mužů. Perorální léky patří sildenafil (Viagra, Revatio), vardenafil (Levitra, Staxyn) a tadalafil (Cialis, ADCIRCA). Ostatní léky erektilní dysfunkce patří léky vložené přes špičku penisu do trubky uvnitř které odvádějí moč a semeno (močová trubice), záběry budete aplikovat do svého penisu (ztopoření injekce), a chirurgicky umístěny penisu implantáty. Penis čerpadlo může být dobrou volbou, pokud tato léčba nežádoucí účinky, které nefungují, nebo nejsou bezpečné pro vás.

Penis čerpadla mohou být dobrým léčby erektilní dysfunkce z několika důvodů:

 • Penis čerpadla jsou účinné. S praxí a správném používání, může většina lidí dostat erekci dostatečnou pro sex.
 • Penis čerpadla představují nižší riziko než jiné způsoby léčby. Riziko výskytu nežádoucích účinků nebo komplikací je nižší, než je tomu u jiných léčbě erektilní dysfunkce.
 • Celkové náklady jsou nižší. Po prvním nákupu, pomocí penisu čerpadla je levnější než jiné léčbě erektilní dysfunkce.
 • Penis čerpadla jsou neinvazivní. Nemají vyžadovat chirurgický zákrok, vkládání léky na špičce penisu nebo penilní injekce.
 • Penis čerpadla mohou být použita s jinou léčbou. Penis čerpadlo může být použit spolu s léky, nebo penilní implantát. U některých mužů, erektilní dysfunkce kombinace léčby funguje nejlépe.
 • Použití penis čerpadla vám může pomoci získat erektilní funkce po určité postupy. Například pomocí penisu čerpadla pomoci obnovit vaši schopnost dosáhnout erekce přirozenou po operaci prostaty nebo radioterapie karcinomu prostaty.
 • Penis čerpadla mohou čelit sexuální účinky určitých veterinárních podmínek. V některých mužů s základní zdravotní problém, jako je diabetes, může penis čerpadlo pomoci získat nebo udržet normální sexuální funkce. Máte-li Peyronieho nemoc, porucha, která způsobuje ohnuté erekci, penis pomocí čerpadla vám může pomoci udržet délky a obvodu vašeho penisu.

Viz také

Rizika

I když penis čerpadla jsou bezpečné pro většinu lidí, tam jsou některé potenciální rizika:

 • Jste vystaveni zvýšenému riziku krvácení jestliže užíváte léky na ředění krve - Příklady zahrnují warfarin (Coumadin), klopidogrel (Plavix) a některé volně prodejné léky proti bolesti jako je aspirin, ibuprofen (Advil, Motrin, ostatní), nebo naproxen.
 • Penis čerpadlo nemusí být bezpečný, pokud máte srpkovitou anémii nebo jiné krevní poruchu, která vám dává náchylné k vzniku krevních sraženin nebo krvácení.

Informujte svého lékaře o všech svých zdravotních podmínek a nějaké léky, které užíváte, včetně bylinných doplňků. To pomůže předcházet případným problémům.

Nežádoucí účinky
Nežádoucí účinky použití penisu čerpadla mohou zahrnovat:

 • Určit velké červené body v důsledku krvácení pod povrchem kůže penisu (petechie).
 • Necitlivost, pocit chladu nebo namodralé barvy kůže, když zúžení kapela je na místě.
 • Bolest nebo modřiny. Vědět, jak používat penis čerpadlo správně, může pomoci vyhnout se zranění penisu.
 • Pocit pasti spermatu. Můžete mít pocit, jako vaše sperma je chycen při ejakulaci nebo ejakulace může být bolestivé. Někteří výrobci, aby sevření, kroužky s malým výřezem, který může pomoci s tím.

Penis čerpadla mají některé další možné nevýhody:

 • Nepřirozený pocit, erekce penisu. Čerpadla může způsobit erekci, že se necítí fyzická nebo spontánní. Může se jednat o nedostatek pevnosti ve spodní části penisu, což může umožnit, aby byla penis otočit nebo otáčet více, než by se přírodní erekce.
 • Trapnost. Použití penisu čerpadla vyžaduje trpělivost a pochopení od vás i vašeho partnera. To může trvat nějakou dobu, aby se pohodlně s přístrojem.
 • Ruční koordinace je nutná. Penis čerpadla vyžadují používání rukou a prstů ovladatelný, což může být problém pro některé muže a jejich partnery.
 • Možná budete muset oholit. Možná budete muset oholit ochlupení u základu penisu tak, aby čerpadlo můžete získat dobrou pečeť.

Viz také

Jak se připravit

Pokud byste navštívit svého lékaře o erektilní dysfunkce, buďte připraveni zodpovědět řadu otázek o vašem zdraví a příznaků. V některých případech, erektilní dysfunkce má příčinu, které lze léčit. V závislosti na Vašem zdravotním stavu, možná budete muset navštívit lékaře, který se specializuje na léčbu močových a reprodukční poruchy (urolog).

Chcete-li zjistit, zda je penis čerpadlo je dobrá možnost léčby pro Vás může lékař požádat o:

 • Všechny nemoci máte nyní nebo jste měli v minulosti.
 • Jakékoliv zranění nebo ordinací jste měli, a to zejména těch, které se váš penis, varlata a prostaty.
 • Jaké léky, které užíváte, včetně bylinných doplňků.
 • Co erekce ošetření jste vyzkoušeli a jak dobře oni pracovali.

Váš lékař bude pravděpodobně dělat fyzickou zkoušku, která zpravidla zahrnuje kontrolu své genitálie a cítit tep v tepnách v různých částech těla (periferních tepen). Váš lékař může provést vyšetření per rectum (DRE) pro kontrolu prostatu. Během digitální rektální vyšetření, lékař opatrně zasuňte namazaný, prstem v rukavici do konečníku k citu povrch prostaty.

Pokud je příčinou vašeho erektilní dysfunkce je již známo, kdy byste navštívit svého lékaře, může být vaše jmenování být méně zapojeni.

Výběr penis čerpadlo
Některé penis čerpadla jsou k dispozici bez lékařského předpisu, ale poraďte se s lékařem před zakoupením jeden. Lékař Vám může doporučit nebo nařídit konkrétní model. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vyhovuje vašim potřebám, a že je to ze strany renomovaného výrobce. Penis čerpadla k dispozici on-line, v časopisech a sexuální reklamy nemusí být bezpečný a efektivní. Ujistěte se, že bez ohledu na model penisu čerpadla pomocí vakuové má omezovač, který udržuje tlak stále příliš vysoký a poškodit váš penis.

Penis čerpadla pro zvětšení penisu
Mnoho reklamy v časopisech a na internetových čerpadel na trhu penisu s tvrzením, že mohou být použity k zvýšit velikost penisu, ale neexistuje žádný důkaz, že pracují pro tento účel. V některých případech pomocí penisu čerpadla může pomoci váš penis udržovat její přirozenou velikost a tvar po operaci nebo máte-li Peyronieho nemoc. Ale pokusíte použít penisu čerpadla speciálně pro zvětšení penisu může způsobit zranění.

Viz také

Co můžete očekávat

Použití penis čerpadlo vyžaduje několik jednoduchých kroků:

 1. Chcete-li začít, umístit plastový návlek na penis.
 2. Potom pomocí ruční pumpy nebo elektrické čerpadlo připojené k trubce se vytvoří vakuum uvnitř trubky a vytáhnout krev do penisu.
 3. Jakmile budete mít erekci, můžete skluzu gumová konstrikci kroužek kolem základny penisu. To vám pomůže udržet erekci krví udržování uvnitř penisu.
 4. Potom vyjměte sací zařízení.
 5. Erekce trvá obvykle dost dlouho na to mít sex.

Bude to pravděpodobně trvat asi dva až tři minuty erekci, jakmile jste zvyklí na používání zařízení. Nenechávejte napínací kroužek na místě po dobu delší než 30 minut - přerušil průtok krve příliš dlouho, může poškodit váš penis.

Viz také

Výsledky

Použití penis čerpadlo nevyléčí erektilní dysfunkce, ale může vytvořit erekci dostatečně pevný pro vás mít pohlavní styk. Možná budete muset kombinovat použití penisu čerpadla s jinou léčbou, např. braní poruchy erekce léky.

Viz také