Zdraví dětí

Zdraví dětí

Výživa a fitness jsou základními kameny zdraví dětí.

Chcete-li dát svému dítěti náskok na celoživotní kondici, zvažte Dětské sportovní a další dítě-přátelský fyzické aktivity. S vaší povzbuzení, je pravděpodobné, několik sportovních vyvolá vaše dítě zájem. A zváží další klasické tipů od zdravotních dětských odborníků, jako jsou propagační činnost - není cvičení - a dobrým příkladem sami.

Můžete se také podporovat zdraví dětí tím, že podporují vaše dítě jíst širokou nabídku zdravých potravin a velikostí řídicí části. Zjistěte, které živiny jsou nezbytné, v jakém rozsahu a jakým způsobem pokyny změní dítě stárne.

Samozřejmě, že zdraví Ostatní dětské otázky záležitost, taky - jako očkovací látky, Bezpečnost dětí a školní zdraví. Sdílet jakékoliv obavy, které byste mohli mít o zdraví dětí s dětským lékařem.

Viz také

Děti v předškolním věku

Proč předškoláků odolávají spaním? Jaké jsou nejdůležitější vývojové mezníky pro děti v předškolním věku? Co děti v předškolním věku potřebujete vědět o sexu? Vítejte ve světě zdraví předškolních dětí! Získejte odpovědi na tyto a další běžné otázky o děti v předškolním věku.

Dělat vědomé rozhodnutí o zdraví předškolních dětí dnes může vést k dobrým zvykům a dobré chování v průběhu dětství. Koneckonců, učí své preschooler, aby se výběr zdravých potravin nyní vytváří půdu pro celoživotní zdravé výživy. Uvedení problémy dětství pohádky na dobrou noc na odpočinek může zajistit dobrý spánek pro vás i vaše předškolák v následujících letech. A porozumění typické předškolní vývojových milníků vám pomůže sledovat vaše Předškolák růst a vývoj.

Viz také

Elementární studenti

Obavy žáků základní školy se obvykle zaměřují na školskou problematiku - jako je šikana, školní výživy a sexuální výchovy.

Zdraví dětí. Zdraví dětí.
Zdraví dětí. Zdraví dětí.

Dětství a školní šikana násilí může mít celoživotní následky pro základní studenty. Pokud vaše dítě je znepokojen tyrany, poslouchat jeho nebo její starostí. Pak pomoci vašemu dítěti vytvořit plán k zastavení šikany v jeho stopách.

Když mluvíme o zdraví na základních dětské obrací k sexuální výchově, nezapomeňte, že elementární studenti nepotřebují jeden prozradit to-celá diskuse. Postupujte podle vašeho dítěte narážky na to, co on nebo ona potřebuje vědět - a kdy.

Je také důležité vědět, proč elementární studenti onemocní tak často a nejlepší způsoby, jak zabránit onemocnění ve třídě. Ještě lépe, můžete použít stejné tipy, aby se zabránilo šíření nemoci doma.

Viz také