Zdraví žen

Zdraví žen

Víte, zdravotní horní ženských rizika? Srdeční onemocnění, rakovina a mrtvice na vrcholu seznamu. Přestože se jedná o vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Zdravý životní styl - například jíst zdravou stravu a fyzickou aktivitu, včetně ve svém každodenním životě - může jít dlouhou cestu směrem k snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy, prsa zdraví vede žebříček obav zdraví žen. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat prsa vlastní zkoušku? Co byste měli dělat, když zjistíte, prsu bulku? Jaký je nejlepší způsob, jak léčit bolest prsou?

Pro ostatní, péče o zdraví žen znepokojení zahrnují kosmetické chirurgie. A jak člověk stárne, zdraví svých ženských obavy jsou pravděpodobně nezmění. Mohl břišní tuk vést ke zdravotním problémům? Kegel cvičení jsou opravdu nutné? Získejte odpovědi na tyto a zdraví Ostatní ženských otázek.

Viz také

Prsa zdraví

Prsa zdraví začíná prsu povědomí, nebo smysl pro to, co je normální, že vaše prsa. Podporovat prsu zdraví, proveďte pravidelné prsu self-zkoušky. S praxí, zjistíte, jak se vaše prsa se liší v citlivosti a textury v různých časech v průběhu menstruačního cyklu. Dozvíte se také, jak změny v prsní zdraví při různých fázích života.

Pro mnoho žen, prsa zdraví zahrnuje obavy prsu boule, bolest prsů nebo bradavek výboj. Víte, co je normální - a když se poradit se svým lékařem. Je také důležité si uvědomit, společné screening a diagnostické testy na prsou zdraví, jako jsou například klinické zkoušky prsu, mamografie a ultrazvuk prsu.

Pokud uvažujete o zvětšení prsou nebo prsou, pochopit chirurgické procesu - včetně toho, kdo je kandidátem na operaci, co očekávat od postupu a možných komplikací.

Viz také

Životní Dámské stupně

Zdraví žen. Zdraví žen.
Zdraví žen. Zdraví žen.

Života žen stupně jsou založeny na reprodukčního cyklu, počínaje menstruace a končí s menopauzou.

Abychom pochopili život žen fáze, začněte s biologií. Každý měsíc vajíčko se uvolňuje z vaječníku při ovulaci. Cestuje po vejcovodu, kde může být oplodněno spermií. Pokud se oplodněné, že implantáty ve sliznici dělohy. Pokud tomu tak není, vejce a podšívka zbavit během menstruace. Tento postup se opakuje, dokud perimenopauze - v době, kdy ženské tělo začíná přirozený přechod do menopauzy.

Životní Dámské stupně jsou často označena zvláštními příznaky, jako jsou menstruační křeče, změny nálady, návaly horka a přibývání na váze. Vědět, jak se zdravý životní styl vám pomůže cítit se co nejlépe v každém stadiu - a vědět, kdy požádejte lékaře o další návrhy.

Viz také