Kojenecká a batole zdraví

Kojenecká a batole zdraví

Ať už jste nový rodič nebo ostřílený veterán, můžete mít mnoho otázek o kojence a batole zdraví. Které vakcíny se vaše dítě potřebovat? Jaký je nejlepší způsob, jak se vaše dítě teplotu? Co byste měli očekávat v dobře dětských zkoušky? Jaké jsou nejnovější vývoj kojenců a batolat zdraví?

Kojenecká a batole zdraví. Kojenecká a batole zdraví.
Kojenecká a batole zdraví. Kojenecká a batole zdraví.

Čím více budete vědět o kojence a batole zdraví, tím pohodlněji se budete cítit péči o vaše dítě. Začněte tím, že sdílení na vaše otázky o kojence a batole zdraví s dětským lékařem. Pamatujte si, že nic není příliš triviální, pokud jde o vaše zdraví dítěte.

Také zjistit, jak dosáhnout svého dětského lékaře mezi návštěvami. Otázky o kojence a batole zdraví může vynořit kdykoliv - a vědět, je k dispozici nápověda může nabídnout vzácný klid.

Viz také

Zdraví novorozenců

Novorozenec přináší smršť aktivity do vašeho života. Na první, možná je zdraví novorozenců se zdají být omezené na kolo-pro-hodinové krmení, koupání, plen a uklidňující - ale je tu víc než zdraví novorozence těchto základů. Ostatní zdraví novorozenců přednosti patří péče o vaše novorozence kůže, dekódování vaše miminko výkřiky a podporovat vaše novorozence vývoj.

Zdraví novorozenců se vztahuje i na rodiče. Koneckonců, při dobré péči o vaše dítě patří při dobré péči o sebe. Vplížit se tolik spánku jak je to možné, a nebojte se požádat o pomoc, když potřebujete pauzu.

Péče o novorozence může změnit váš život vzhůru nohama, a obavy o zdraví novorozence může někdy zdát ohromující. Ocenit radost vaše miminko přináší do vašeho života - a vyrovnat se se vším jeden den v čase.

Viz také

Kojenecká zdraví

Mohlo by se zdát, že vaše dítě se učí něco nového každý den. Ve skutečnosti, každá zkušenost - od mazlení před zdřímnout čas na poslech sourozence tlachání - pomáhá vaše dítě se dozvědět více o jeho nebo její svět.

Jak vaše dítě roste a mění se, můžete mít nové otázky o dětské zdraví. Jak můžete podpořit vaše dítě spát celou noc? Kdy byste měli zavést pevnou stravu? Kdy bude vaše dítě posadit? Jaké jsou červené vlajky pro dětskou zdraví?

Dětský lékař je skvělý zdroj pro učení více o dětské zdraví. Využijte dalších zdrojů pro zdraví dítěte, i jako informační linky sestry. Především, věřit svým instinktům. Pokud jde o zdraví dítěte, načasování je důležité. Čím dříve jsou zjištěny problémy, může být zahájena dříve.

Viz také

Batole zdraví

Pro batole, každý den je nové dobrodružství - a konstantní pohyb je často název hry. To je důvod, proč dítě bezpečnost je hlavním batole zdraví. Vezměte jednoduchých opatření, aby se zabránilo pádům, popáleniny a jiné domácí nehody.

Pro mnoho rodičů, batolete omezený slovník vede ke vzniku dalších obav batole zdraví - např. záchvaty vzteku. Dozvědět se, proč záchvaty vzteku se stalo, a co můžete udělat pro podporu dobré chování.

Batole zdraví je také poznamenán důležitých milníků, jako je nočník školení. Vědět, kdy je čas začít nočník vzdělávání - a je-li vaše dítě brání, když je čas zavolat, že to skončí.

Jako vždy, Váš dětský lékař je skvělým zdrojem pro otázky týkající se batole zdraví. Vědět, co očekávat od vašeho batolete, a které se týká batole zdravotní zaslouží zvláštní pozornost.

Viz také