Cukrovka

Diabetes Příznaky: při diabetes příznaky jsou obavy

Diabetes příznaky jsou často důvtipné. Zde je na co se zaměřit - a když se poradit se svým lékařem.

Časné příznaky diabetu, zejména diabetu typu 2, mohou být jemné nebo zdánlivě neškodná - pokud máte příznaky vůbec. Postupem času se však u Vás může rozvinout komplikace diabetu, i když jste neměli diabetické symptomy.

V samotné Evropě téměř 7 milionů lidí nediagnostikovaný cukrovku, podle Evropské Diabetes Association. Ale nemusíte se stát statistika. Pochopení možných diabetické symptomy mohou vést k včasné diagnostiky a léčby - a životnost lepšímu zdraví. Máte-li postižena kterýmkoli z následujících diabetes příznaky, navštivte svého lékaře.

Nadměrná žízeň a častější močení

Nadměrná žízeň a častější močení jsou klasické příznaky diabetu.

Pokud máte cukrovku, nadměrné množství cukru (glukózy) v krvi. Vaše ledviny jsou nuceny pracovat přesčas, aby filtr a absorbovat přebytečný cukr. Jestliže Vaše ledviny nemůže držet krok, je přebytek cukru vylučován do moči spolu s tekutinami čerpaných z vašich tkání. To vyvolává častější močení, které může nechat dehydrovaný. Jak budete pít více tekutin uhasit žízeň, budete močit ještě

Únava

Můžete se cítit unaveni. Mnoho faktorů může přispět k tomu. Patří mezi ně dehydratace ze zvýšené močení a vaše tělo je neschopnost správně fungovat, protože je to méně schopni používat cukr pro energetické potřeby.

Hubnutí

Hmotnost výkyvy také spadají pod záštitou možných diabetes příznaky. Když ztratíte cukr přes časté močení, můžete také ztratit kalorií. Současně může diabetes udržet cukr v potravě od dosažení vašich buněk - což vede k neustálým hladem. Kombinovaný efekt je potenciálně rychlá ztráta hmotnosti, zvláště pokud máte cukrovku 1. typu.

Rozmazané vidění

Diabetes příznaky někdy zapojit své vize. Vysoká hladina krevního cukru vytáhnout tekutinu z vašich tkání, včetně čočky vašich očí. To má vliv na vaši schopnost soustředit se.

Se neléčí, může způsobit diabetes nových krevních cév v sítnici vytváří - zadní část oka - a poškození vytvořených cév. Pro většinu lidí, tyto časné změny nezpůsobí problémy se zrakem. Nicméně, pokud tyto změny postupovat nepozorovaně, mohou vést ke ztrátě zraku a slepotě.

Viz také

Diabetes Příznaky: při diabetes příznaky jsou obavy

Pomalu se hojící rány nebo časté infekce

Lékaři a lidé s diabetem mají zjištěno, že infekce se zdá ještě častější, pokud máte cukrovku. Výzkum v této oblasti se však neprokázala, zda je to tak úplně pravda, ani proč. Je možné, že vysoké hladiny cukru v krvi ovlivnit vaše tělo přirozený proces hojení a schopnost bojovat s infekcí. Pro ženy, močového měchýře a vaginální infekce jsou obzvláště obyčejné.

Brnění rukou a nohou

Přebytek cukru v krvi může vést k poškození nervů. Můžete si všimnout, brnění a ztráta citu v rukou a nohou, stejně jako palčivou bolest ve vašich paží, rukou, nohou a chodidel.

Červené, oteklé dásně, nabídka

Diabetes může oslabit vaši schopnost bojovat s mikroby, což zvyšuje riziko infekce dásní a kostí, které drží zuby na svém místě. Vaše dásně může odtáhnout od zubů, může být vaše zuby uvolnit, nebo se může vyvinout vředy nebo kapsy hnisu v dásně - zejména pokud máte infekci dásní před diabetes vyvine.

Vezměte vaše tělo narážky vážně

Diabetes. Diabetes Příznaky: při diabetes symptomy jsou obavy.
Diabetes. Diabetes Příznaky: při diabetes symptomy jsou obavy.

Pokud si všimnete jakýchkoli možných diabetes příznaky, kontaktujte svého lékaře. Čím dříve je podmínka diagnostikována, může být zahájena dříve. Diabetes je závažné onemocnění. Ale s vaší aktivní účasti a podporou svého týmu zdravotní péče, můžete spravovat diabetes a zároveň se těší aktivní a zdravý život.

Viz také