Suchý orgasmus

Definice

Suchý orgasmus nastane, když člověk dosáhne sexuální vyvrcholení, ale nezprošťuje (ejakulát) sperma - tekutinu, která nese spermie z penisu - nebo uvolňuje velmi malé semeno.

Suchý orgasmus obvykle není škodlivý, ale může ovlivnit mužskou schopnost zplodit dítě.

Příčiny

U mladších mužů může dojít k orgasmu suché po opakovaných orgasmů. Tam je dočasná nepřítomnost spermatu, takže málo nebo vůbec nic vychází z penisu. To není důvod k obavám, a celkově zlepšuje po několika hodinách odpočinku.

V některých případech suchého orgasmu, semeno jde do močového měchýře namísto ven přes penis během sexuální vyvrcholení. Toto je známé jako retrográdní ejakulace a je nejčastěji důsledkem léčebných postupů, zejména prostaty chirurgie. To může být způsobeno tím, některých léků a zdravotní stav.

V ostatních případech suchého orgasmu, muži neprodukují dostatek sperma ejakulovat, protože genetických abnormalit reprodukčního systému.

Základní příčiny suchého orgasmu patří:

Příčiny zde uvedené jsou obyčejně spojené s tímto příznakem. Práce se svého lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka pro přesné diagnózy.

Kdy navštívit lékaře

Ve většině případů, suchý orgasmus není škodlivý. Ale poraďte se s lékařem o tom, být jisti, váš stav není způsoben základní problém, který potřebuje pozornost. Pokud máte suché orgasmy a pokoušejí se otec dítěte, může být nutné léčbu, aby se váš partner těhotná.